Baletní Akademie

Baletní Akademie Adély Pollertové se otevřela na začátku září 2013! Nachází se v domě s velmi baletním názvem Černá labuť. Zde na vás čekají dva nádherné a velké sály, občerstvení na terase, pohodlné zázemí a hlavně atmosféra baletního klubu, kterým chceme, aby naše Akademie do budoucna také byla.

- Kurzy Baletu, Pilates a Jógy

- Baletní a taneční semináře/dílny

- Profesionální vedení lekcí

- Pravidelné kurzy i individuální hodiny

Mimo kurzy baletu pro dospělé a děti všech věkových a výkonnostních kategorií zde můžete navštívit i kurzy Pilates a Jógy.

Nabízíme individuální hodiny, ve kterých pedagog pracuje intenzivně se svým studentem na prohloubení techniky, jakož i na duševní rovnováze klienta. Mimo baletní hodiny nabízíme i soukromé lekce pilatesu, jógy a moderního tance s našimi špičkovými pedagogy. Časově se vám velmi rádi přizpůsobíme ovšem pod podmínkou, že v sále, ve kterém bude lekce probíhat, bude volno a pedagog, kterého si můžete vybrat, bude k dizpozici. Pro bližší informace nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Cena dohodou.

Pod vedením Adély Pollertové Baletní Akademie otevírá hned několik kategorií baletních lekcí, takže si na své přijdou jak začátečníci, mírně, středně i naprosto pokročilí a dokonce i zahraniční klienti v kurzech, které probíhají v anglickém jazyce.

Kurzy baletu vám pomohou podtrhnout vaši ženskost, zpevní a protáhnou tělo, dodají fyzickou kondici a vylepší eleganci. Přijďte si zatančit a prožít povznášející pocit velkého umění ve skvělé atmosféře, která je prioritou těchto kurzů.

napište nám