Baletní Akademie

Baletní Akademie Adély Pollertové se otevřela na začátku září 2013. Nachází se v domě s velmi baletním názvem Černá labuť. Zde na vás čekají dva nádherné a velké sály a pohodlné zázemí.

- Kurzy baletu všech pokročilostí i individuální hodiny

Mimo kurzy baletu pro dospělé nabízíme kurzy baletu pro děti všech věkových a výkonnostních kategorií

Nabízíme individuální hodiny, ve kterých pedagog pracuje intenzivně se svým studentem na prohloubení techniky, jakož i na duševní rovnováze klienta. Časově se vám velmi rádi přizpůsobíme ovšem pod podmínkou, že v sále, ve kterém bude lekce probíhat, bude volno a pedagog, kterého si můžete vybrat, bude k dizpozici. Pro bližší informace nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Ceny individuálních hodin:

1.200,- (60min) s kterýmkoliv lektorem

1.500,- (90min) s kterýmkoliv lektorem

1.500,- (60min) s Adélou Pollertovou

1.800,- (90min) s Adélou Pollertovou

Pod vedením Adély Pollertové Baletní Akademie nabízí hned několik kategorií baletních lekcí, takže si na své přijdou jak začátečníci, mírně, středně i naprosto pokročilí a dokonce i zahraniční klienti v kurzech, které probíhají v anglickém jazyce.

Kurzy baletu vám pomohou podtrhnout vaši ženskost, zpevní a protáhnou tělo, dodají fyzickou kondici a vylepší eleganci. Přijďte si zatančit a prožít povznášející pocit velkého umění ve skvělé atmosféře, která je prioritou těchto kurzů.

napište nám