BcA. Bc. Dominika Vašíčková

Balet pro dospělé a děti

FOTOGALERIE

Balet dospělí - Začátečníci

06.09.2021 - 04.10.2021 - Pondělí - 17:0006.09.2021 - 04.10.2021 - Pondělí - 19:30

Balet dospělí - Mírně pokročilí

06.09.2021 - 04.10.2021 - Pondělí - 18:15

Balet dospělí - Středně pokročilí

08.09.2021 - 06.10.2021 - Středa - 18:0009.09.2021 - 07.10.2021 - Čtvrtek - 17:00

Balet dospělí - Špičky začátečníci

08.09.2021 - 06.10.2021 - Středa - 17:00

Balet dospělí - Špičky MP

07.09.2021 - 05.10.2021 - Úterý - 17:00

Balet děti - 1. ročník

06.09.2021 - 25.10.2021 - Pondělí - 16:0002.09.2021 - 28.10.2021 - Čtvrtek - 16:00

Balet děti - 5. ročník

06.09.2021 - 25.10.2021 - Pondělí - 15:0008.09.2021 - 27.10.2021 - Středa - 15:00

Balet děti - 6. ročník

07.09.2021 - 26.10.2021 - Úterý - 16:00

Balet děti - Pokročilí - děti (od září 2021)

08.09.2021 - 27.10.2021 - Středa - 16:00

Balet děti - Scénická praxe pro mladší

03.09.2021 - 29.10.2021 - Pátek - 15:00

Balet děti - Scénická praxe pro starší

03.09.2021 - 22.10.2021 - Pátek - 16:30

Vzdelání

2017– dosud: Akadémie múzických umění v Praze, Hudební a taneční fakulta, obor pedagogika tance

2017–2021: Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta, obor muzikologie

2009–2017:  Janáčkova konzervatoř v Ostravě, obor klasický tanec

Jevištní praxe:

2011–2016: Národní divadlo moravskoslezské – balet – hostování v inscenacích Labutí jezero, Louskáček

2015–2017: Národní divadlo moravskoslezské – opereta – hostování v inscenaci Ples v opeře

2015–2016: Moravské divadlo v Olomouci – balet – hostování v inscenacích Labutí jezero, Spící krasavice

Pedagogická praxe:

2019–2021: Contemporary, prostor pro tanec – balet pro děti

2018–2020: DAG centrum – taneční gymnastika a moderní tanec pro děti

2018–2020: lekce baletní průpravy pro moderní gymnastky

2017–2019: Kroužky pro děti – tanec, jóga, hra na flétnu

Kurzy a další vzdělání:

Tanec:

2009–dosud: řada workshopů s významnými tanečníky v rámci studia konzervatoře a HAMU – Yannick Bocquin, Gustavo Bessera Quintans, Alexey Afanasiev, Ivan Popov, Michal Štípa, Andrea Kramešová, Nikola Márová, Nataša Novotná, Jarek Cemerek, Jan Kodet a další

2018: MOVE Summer Intensive – Markéta Pospíšilová, Ivanka Hannichová

2016: International Contemporary Dance Workshops Prague – Gili Navot, Václav Janeček, Jana Ryšlavá, Jindřich Panský

2015: Ballet Masterclasses in Prague – Daria Klimentová, Isaac Hernandez, Nehemiah Kish, Evgenia Obraztsova

2014: Dance Life Expo – Fernando Domingéz, Mário Radačovský

Další:

2006–2015: hra na příčnou flétnu (absolutorium ZUŠ, projekt Mozartovy děti 2015 – koncert s Janáčkovou filharmonií Ostrava a Filharmonií Brno, řada ocenění)


napište nám