MgA. Markéta Tomcová

Balet pro děti a dospělé

FOTOGALERIE

Balet dospělí - Začátečníci 2

04.04.2019 - 27.06.2019 - Čtvrtek - 18:45

Balet děti - 1. ročník

10.09.2019 - 28.01.2020 - Úterý - 15:00

Balet děti - 2. ročník

12.09.2019 - 30.01.2020 - Čtvrtek - 15:00

Balet děti - 4. ročník

09.09.2019 - 27.01.2020 - Pondělí - 15:00

Balet děti - 6. ročník

10.09.2019 - 28.01.2020 - Úterý - 16:0012.09.2019 - 30.01.2020 - Čtvrtek - 16:00

Balet děti - 7. ročník

09.09.2019 - 27.01.2020 - Pondělí - 16:00

Balet děti - Výběrový ročník

10.09.2019 - 28.01.2020 - Úterý - 17:00

Balet děti - Scénická praxe

09.09.2019 - 27.01.2020 - Pondělí - 17:0012.09.2019 - 30.01.2020 - Čtvrtek - 17:00

Léto - Začátečníci 3

11.07.2019 - 01.08.2019 - Čtvrtek - 17:3008.08.2019 - 29.08.2019 - Čtvrtek - 17:3005.09.2019 - 26.09.2019 - Čtvrtek - 17:30

Léto - Mírně pokročilí/Středně pokročilí

08.07.2019 - 30.07.2019 - Úterý - 19:4506.08.2019 - 27.08.2019 - Úterý - 19:4503.09.2019 - 24.09.2019 - Úterý - 19:45

Léto - Středně pokročilí/Pokročilí

09.07.2019 - 30.07.2019 - Úterý - 18:3006.08.2019 - 27.08.2019 - Úterý - 18:3003.09.2019 - 24.09.2019 - Úterý - 18:30

Vzdělání:

2018 - státní magisterská zkouška (MgA.)

2016 - státní bakalářská zkouška (BcA.)

2013 - 2018 - studium na Akademii múzických umění v Praze, obor: pedagogika tance

2004 - 2012 studium na Taneční konzervatoři hl. m. Prahy

2012 - maturitní zkouška a absolventská zkouška (DiS.)

 

Jevištní praxe:

V době studií na Taneční konzervatoři hl. m. Prahy ve Stavovském a Národním divadle na HAMU i v divadle Ponec.

2011 - účast na Mezinárodní choreografické soutěži v Plzni

leden 2018 - vystoupení se žáky ZUŠ Václava Talicha na 31. ročníku filmových a televizních ocenění Trilobit (přímý přenos pro ČT)

 

Pedagogická praxe:

školní rok 2015/ 2016 - doposud: pedagog tanečního oddělení ZUŠ Václava Talicha v Berouně, obor: klasický, lidový i scénický tanec

 

Taneční semináře a workshopy:

Během studií absolvování řady workshopů s významnými pedagogy ze zahraničí i České republiky: Paula Salosaari, Sophie Sarrote - klasický tanec, Yanick Bocquin, Jean Louis Massote - klasický tanec francouzské školy, Jodie Gates - Labanotation a repertoár Williama Forsytha, Barbora Kohoutková - klasický tanec, GYROKINESIS
Sirpa Möksy - jazz a modern dance, Kaolack - senegalské tance, Ivan Wolfe - kontaktní improvizace, Wendy Houston - contemporary dance Šimon Kubáň, Martin Vraný, Ivana Hannichová - současný tanec, Jana Ryšlavá - kontaktní improvizace a tanec s partnerem, Maria Kinsky - Feldenkraise method. Pasivní účast na mezinárodní a mezioborové konferenci Moving Self in Psychotherapy - certifikát.

napište nám